Zpráva z turnaje v korfbalu mladších žáků v Brně - aktualizováno

V sobotu 16. 1. 2010 se konal v tělocvičně ZŠ Kamínky v Brně turnaj mladších žáků v korfbalu.

Autor : Denisa Pléhová

Našimi soupeři byly týmy Prostějova A a B a Moravské Třebové. Všechny tři zápasy jsme opět vysoko prohráli, tak jsem výsledky raději zapomněla.

Ještě musíme hodně trénovat. Hlavně střelbu na koš a přihrávky. Většinu košů soupeři dali, protože jsme jim sami hloupě přihráli. Trošku lepší už bylo bránění, i když to tak podle vysokých proher nevypadá. Je vidět, že jsou ostatní týmy sehranější. Nám se občas některé akce povedly, ale koš z nich nepadl. Dali jsme tři až v posledním zápase. To je moc málo.

Chce to čas a poctivý tréning od nás všech. Potom budou další zápasy lepší. A konečně vyhrajeme...

Zdraví Denisa Pléhová

hráčka týmu mladších žáků :-)

Autor : Marek Pospíšil

V sobotu 16. 1. jsme se zúčastnili turnaje na domácí půdě. První zápas byl něco po deváté s Prostějovem A a ten jsme prohráli 0:17. Co k tomu říct - snad jen to, že bychom měli na trénincích více pilovat donášky.

Druhý zápas s Prostějovem B jsme znovu prohráli, tentokrát ale 0:6. Na ně jsme měli, tento zápas jsme si prohráli sami.

Třetí zápas byl nejlepší, Moravské Třebové jsme dali tři koše. Sice jsme prohráli 3:9, ale tento zápas byl lepší než předchozí.

Tímto zápasem turnaj skončil a my i soupeři se můžeme připravovat na další, který bude na konci ledna v Kolíně.

Marek Pospíšil

hráč týmu mladších žáků