články

Brno si s Budějovicemi podělilo body

Náš tým chtěl navázat na minulé extraligové kolo v Kolíně, které jim mimořádně vyšlo a dokázalo odvést z horké půdy soupeře plný bodový zisk. Začátek utkání v Budějovicích napovídal, že i tentokrát si můžeme dělat ambice na vítězství. Nepodařilo se ale udržet koncentraci. Druhý zápas byl koncertem brněnských neproměněných šancí, a tak se Brnu podařilo zvítězit pouze jedenkrát a po dlouhé době si z Budějovic odvést alespoň nějaké body.

Autor: Marie | Vydáno: 26.11. 2014 17:40 | Přečteno: 503x | Komentářů: 1

Brněnské Áčko rozstřílelo Kolín

První kolo nezastihlo brněnské hráče v nejlepší pohodě a připsali si jednu porážku od Prostějova. Po měsíční přestávce, kterou vyplnilo Mistrovství Evropy za účasti šesti brněnských reprezentantů, se vydali do Přelouče bojovat o další body proti Kolínu. A dařilo se jim náramně.

Autor: jakma | Vydáno: 12.11. 2014 21:00 | Přečteno: 596x | Komentářů: 0

2x proti Prostějovu a 2x jinak

Všichni hráči se těšili, až jim začne sezóna. Naši diváci byli v očekávání, zapojení velké posily Brna, Romana Věžníka, který se po letech vrátil z holandského angažmá opět do Česka.

Autor: Admin | Vydáno: 29.9. 2014 19:55 | Přečteno: 633x | Komentářů: 0

Rozpis utkání - Česká korfbalové extraliga

Kdy můžete přijít fandit brněnskému A-týmu? Zapište si uvedená data do svých diářů. V letošním roce je novinkou, že se opět budou oba zápasy započítávat do tabulky extraligy. Jak si s tím hráči poradí a vydrží hrát 2x25minut čistého času a hned dvakrát za sebou?

Autor: jakma | Vydáno: 1.9. 2014 10:00 | Přečteno: 681x | Komentářů: 0

Bronz zůstává v Brně

Nejvyšší česká korfbalová soutěž v sobotu 12.4.20144 vyvrcholila Finálovým dnem, jehož hostitelství se ujalo Brno. Dvojice soupeřů jsou už několik let v podstatě „tradiční", v souboji o 3. místo se již počtvrté v řadě střetly celky Brna a Znojma, finálový duel pak patřil obhájci titulu z Kolína a jeho věčnému rivalovi z Českých Budějovic. Zhruba dvě stovky diváků se tak mohly těšit na to nejlepší, co může současný český korfbal nabídnout.

Autor: Ondra | Vydáno: 13.4. 2014 14:26 | Přečteno: 1112x | Komentářů: 3

Finálový den České korfbalové extraligy

Již tuto sobotu se ve sportovní hale v Brně - Bohunicích na ulici Neužilova koná Finálový den České korfbalové extraligy. Tento vrchol sezony začíná od 13:00 zápasem o třetí místo mezi domácím Korfbal klubem Brno a TJ Znojmem MS YMCA. Od 15:00 pak proběhne zápas, který nabídne to nejlepší, co český korfbal nabízí - utkání o titul mistra ČR mezi VKC Kolín a KCC Sokol České Budějovice.

Autor: jakma | Vydáno: 9.4. 2014 13:39 | Přečteno: 697x | Komentářů: 0

Brněnští korfbalisté dobývali budějovickou tvrz marně

Převzato z webu ČKS.

Předchozí dva semifinálové zápasy byly vždy plné krásných akcí a ostrých soubojů. Oba soupeři se znají dokonale, vždyť se v semifinále potkávají už čtvrtý rok po sobě. Zatím vždy byl úspěšnější tým z Jižních Čech. To rozhodně chtěli Moravané změnit a mohli se opírat o skvělý druhý poločas předchozího zápasu, kdy zničili úřadující vicemistry 14:7 a vynutili si prodloužení série.

Autor: Ondra | Vydáno: 8.4. 2014 23:35 | Přečteno: 659x | Komentářů: 0

Šance na titul ještě žije

Zatímco po prvním semifinále by se těžko hledal optimista, který by po špatném výkonu viděl reálně brněnské šance na postup do finále, po 2. semifinále se karta otočila a Brno vyrovnalo stav semifinálové série s Českými Budějovicemi na 1:1. Před skvělým publikem v domácím prostředí vydřelo výhru 25:20 a v neděli 6.4.2014 bude v rozhodujícím duelu v Budějovicích hrát o historicky třetí finálovou účast.

Autor: Ondra | Vydáno: 2.4. 2014 22:48 | Přečteno: 748x | Komentářů: 0

Katastrofální 2. poločas nám nedal v 1. semifinále šanci

25. minut. Tak dlouho jsme udrželi krok v 1. semifinále s neoblíbeným soupeřem z Českých Budějovic. Bohužel rozpadený tým bez náhradníků ve druhém poločase předvedl asi nejhorší letošní výkon a s pouhými dvěma koši vstřelenými ve druhé půli odešel poražen potupným výsledkem 19:10.

Autor: Ondra | Vydáno: 18.3. 2014 21:07 | Přečteno: 562x | Komentářů: 0

Třicítka dvakrát na dosah

V neděli 9.3. se v hale TJ Tatran Bohunice odehrálo poslední (10.) kolo základní části ČKE. Domácí KK Brno hostilo SK RG Prostějov, kterého v předchozím duelu porazilo. Výsledek tohoto kola sice již neměl žádný vliv na pořadí, ale domácí chtěli ukázat divákům, jak se vyhrává.

Autor: Martula | Vydáno: 14.3. 2014 23:32 | Přečteno: 641x | Komentářů: 0

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >