Zobrazení článků autora

Na této stránce jsou zobrazeny veškeré články, které zvolený uživatel napsal.

Uživatel:

České Budějovice zaskočily úřadující mistry a po dvou letech slaví korfbalový titul

Za celou základní část prohráli jediný zápas, jinak nejvyšší korfbalové soutěži dominovali. Jenže v nejdůležitějším dni brněnští hráči selhali. Ve finálovém zápase je totiž zaskočily domácí České Budějovice, které duel o vše ovládly 19:16.

Autor: Admin | Vydáno: 2.5. 2017 14:19 | Přečteno: 272x | Komentářů: 1

Brněnští dorostenci si zahrají o zlato

Poslední tajenky před úplným vyvrcholením nejvyšší dorostenecké korfbalové soutěže byly o víkendu rozluštěny. V miniturnaji vyšší nadstavby zvládli rozhodující zápas Brňané, kteří jasně porazili v domácím prostředí Kolín a zajistili si tak finále, ve kterém za tři týdny změří síly s Prostějovem.

Autor: Admin | Vydáno: 26.4. 2017 09:06 | Přečteno: 295x | Komentářů: 0

Poslední kolo mladších žáků a hodnocení sezóny

Odpoledne se začali scházet před halou i mladší žáci, jejichž turnaj měl být vyvrcholením hracího dne. Hned v úvodním zápase Komína proti Bystrci bylo vidět, jak moc se děti za celý rok zlepšily.

Autor: Admin | Vydáno: 26.4. 2017 08:59 | Přečteno: 242x | Komentářů: 0

Poslední kolo minižáků a hodnocení sezóny

Ještě profesionálnější výkony byly k vidění o něco později, když se na palubovku dostali minižáci. Kdo si myslel, že se bude jednat o předem rozhodnuté zápasy, ten se šeredně spletl.

Autor: Admin | Vydáno: 26.4. 2017 08:56 | Přečteno: 286x | Komentářů: 0

Poslední kolo přípravky a hodnocení sezóny

V sobotu dopoledne se naposledy otevřely brány ZŠ Otevřená v Žebětíně a letos naposledy se tu představili naše nejmenší korfbalistky a korfbalisti. V kategorii přípravek předvádí své výkony děti do 9 let, hraje se po celém, ale zmenšeném hřišti a bez pravidla bráněné střely. To dává dětem šanci vstřelit více košů a užít si tak větší radost ze hry.

Autor: Admin | Vydáno: 26.4. 2017 08:51 | Přečteno: 258x | Komentářů: 0

Finále jak na horské dráze

Tuto neděli se v Kolíně konal finálový turnaj kategorie minižáků, kterého se zúčastnili i mladé naděje Korfbal klubu Brno. A velmi úspěšně!

Autor: Admin | Vydáno: 4.4. 2017 09:38 | Přečteno: 218x | Komentářů: 0

Rozhodnuto. Extraligové finále si potřetí v řadě zahrají Brno s Českými Budějovicemi

Finálové složení nejvyšší korfbalové soutěže bude třetí rok po sobě stejné. O titul si to na konci dubna rozdají už dlouho jasní finalisté z Brna a České Budějovice. O finálové účasti Jihočechů rozhodly sobotní výsledky závěrečného dvanáctého extraligového kola. České Budějovice totiž porazily Prostějov a Brňané si podle očekávání poradili se Znojmem.

Autor: Admin | Vydáno: 3.4. 2017 07:50 | Přečteno: 382x | Komentářů: 0

Celorepublikové finále minižáků je za dveřmi!

Celou sezónu nejmladší brněnští korfbalisté soupeří mezi sebou. Nyní však změří své síly s týmy z celé České republiky.

Autor: Admin | Vydáno: 30.3. 2017 07:35 | Přečteno: 149x | Komentářů: 0

V předposledním kole si Brno poradilo s Českými Budějovicemi

Jedno je po nedělním jedenáctém kole nejvyšší korfbalové soutěže jasné. Prostějov si těsnou prohrou 16:17 se Znojmem zavřel dveře k účasti ve finále, naopak jeho soupeř má vše ve svých rukou. Modří Sloni však musejí v posledním kole porazit lídra z Brna a to je při formě Korfbal klubu těžká mise.

Autor: Admin | Vydáno: 12.3. 2017 21:00 | Přečteno: 167x | Komentářů: 0

Korfbalová extraliga vrcholí

Poslední kolečko, kdy se v extralize utká každý s každým, odstartovalo. Sobotní dva zápasy nejvyšší korfbalové soutěže nepřinesly výrazné překvapení. Vládci tabulky a už jistí finalisté z Brna si bez výraznějších problémů poradili 22:15 s Prostějovem.

Autor: Admin | Vydáno: 11.3. 2017 21:00 | Přečteno: 151x | Komentářů: 0
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >