Europa Shield 2018

Zobrazení článků autora

Na této stránce jsou zobrazeny veškeré články, které zvolený uživatel napsal.

Uživatel:

Brno poprvé padlo

Výhry Brna se v dorostenecké extralize staly už koloritem. Uplynulá sobota však zažité věci nabourala. Brněnští hráči totiž ve svém letošním čtrnáctém utkání našli prvního přemožitele a v osmém kole utrpěli premiérovou porážku v sezoně. O jejich skalp se postaral Náchod, který tak k Jihomoravanům zvedl varovný prst.

Autor: Admin | Vydáno: 20.2. 2018 07:36 | Přečteno: 10x | Komentářů: 0

Prostějov brněnské korfbalisty moc nepotrápil

Lídra tabulky, který zatím mockrát nezaváhal, letos už dvakrát obral o body, tentokrát však Prostějov brněnské korfbalisty moc nepotrápil. Domácí Hanáci s jihomoravským týmem padli v devátém extraligovém kole 11:19 a 14:17 a v tabulce neopustili poslední pozici.

Autor: Admin | Vydáno: 19.2. 2018 10:17 | Přečteno: 12x | Komentářů: 0

Mistr letos poprvé vyzrál na Brno

V obou dvojzápasech se odehrálo jedno velké letošní poprvé. V osmém kole korfbalové extraligy totiž České Budějovice v aktuálním ročníku premiérově porazily na šestý pokus Brno, Znojmo zase poprvé opanovalo oba duely, když dvakrát uspělo proti Prostějovu. Osmé dějství zároveň opět přiblížilo složení finálového zápasu a boje o třetí místo. Brno s Českými Budějovicemi se totiž v tabulce oběma pronásledovatelům opět vzdálily a nejspíš si to na konci dubna rozdají o titul.

Autor: Admin | Vydáno: 12.2. 2018 08:21 | Přečteno: 38x | Komentářů: 0

V lize to brněnským korfbalistům skřípe. Formu jedou hledat na Europa Shield

Turnaj druhé garnitury, kde je však mnohem větší šance na celkovou výhru. To se dá říct o mezinárodním Europa Shieldu, který od pátku do neděle čeká na brněnské korfbalisty. Na akci startuje osm evropských celků, účast mají zapovězenou týmy z Nizozemska a Belgie, tedy dvou korfbalových velmocí.

Autor: Admin | Vydáno: 23.1. 2018 13:11 | Přečteno: 73x | Komentářů: 0

Znojmo využilo neseřízených brněnských mířidel

Korfbalová extraliga opět ukázala, jak je nevyzpytatelná. Před dvojzápasem sedmého kola mezi Brnem a Znojmem by si na Modré Slony vsadil jen málokdo. Naposledy vyhráli téměř před dvěma měsíci a v souboji s lídrem tabulky z Brna byli outsideři. Jenže na kdyby se nehraje - Znojmo druhý duel ovládlo 15:11 a ani v prvním nestálo od úspěchu daleko. Sice padlo 10:15, Brňané se však hodně nadřeli.

Autor: Admin | Vydáno: 22.1. 2018 10:12 | Přečteno: 47x | Komentářů: 0

Prvoligové derby pro Korfbal klub Brno

Jihomoravané se po dvou výhrách v městském derby s Novým Lískovcem posunuli na třetí příčku.

Autor: Admin | Vydáno: 9.1. 2018 08:49 | Přečteno: 98x | Komentářů: 0

Starší žáci Brna měli problémy jen v prvním poločase

Vcelku dlouho to vypadalo, že dojde k překvapení, favorit však zabral a druhou prohru v sezoně nepřipustil. Brněnští starší žáci si v osmém kole poradili i v tabulce s druhým Prostějovem 13:7 a dál s přehledem vévodí tabulce.

Autor: Admin | Vydáno: 9.1. 2018 08:46 | Přečteno: 73x | Komentářů: 0

Prostějov na Brno umí. Opět mu sebral body

Otevřené zápasy až do závěrečného hvizdu. Po vánoční pauze se rozjela korfbalová extraliga a šesté kolo znovu potvrdilo vyrovnanost všech čtyř účastníků. Brno zaznamenalo první prohru v sezoně, o což se postaral Prostějov, tedy stejný soupeř, jenž Jihomoravanům vzal bod za remízu i v předešlém dvojzápase.

Autor: Admin | Vydáno: 8.1. 2018 07:49 | Přečteno: 53x | Komentářů: 0

Brno drží sérii výher, která trvá už osm zápasů

Vše se vrátilo do normálu. Po minulém prvním zaváhání Náchoda se pořádky nejvyšší dorostenecké korfbalové soutěže v pátém kole vrátily do starých kolejí. Dva dosavadní suveréni - Brno a Náchod ze svých miniturnajů opět vytěžili maximální počet čtyř bodů, Jihomoravané dál drží sérii výher, která trvá už osm zápasů.

Autor: Admin | Vydáno: 20.12. 2017 08:02 | Přečteno: 94x | Komentářů: 0

Budějovičtí starší žáci obrali Brno o první body

Konečně změna. Brněnský stroj na výhry se zastavil. Starší žáci Korfbal klubu v sobotu utrpěli první porážku v sezoně. Postaraly se o ni České Budějovice, které postupně nabírají na síle a v tabulce po sedmém kole poskočily z páté už na třetí pozici. Kuriózní je, že mladí Jihočeši o pár hodin později pomstili v jihomoravské metropoli své dospělé extraligové kolegy. Dopoledne totiž v nejvyšší seniorské soutěži Budějovice dvakrát nestačili na domácí Brno.

Autor: Admin | Vydáno: 20.12. 2017 07:55 | Přečteno: 87x | Komentářů: 0
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >