Zobrazení článků autora

Na této stránce jsou zobrazeny veškeré články, které zvolený uživatel napsal.

Uživatel:

Brňáci byly v jihomoravském derby úspěšnější

V neděli 8.3. se odehrálo poslední kolo základní částí České korfbalové extraligy. Vedoucí tým tabulky, KK Brno, se vydal na domácí půdu druhého týmu - MS Znojmo. Cíl Brna byl jasný - vyhrát a zároveň si otestovat případného finálového soupeře. Oba trenéři si navíc mohli vyzkoušet různé herní sestavy, protože oba týmy již měly svůj postup jasný.

Autor: Martula | Vydáno: 9.3. 2015 11:22 | Přečteno: 535x | Komentářů: 0

B tým v základní části NEPORAŽEN!

Tento víkend proběhlo ve Znojmě poslední kolo základní části 1. české korfbalové ligy, ve kterém se střetlo domácí Znojmo s Brnem. Cíl Brna byl jasný - udržet svou více než rok trvající neporazitelnost. A mladý tým ze Znojma byl odhodlán udělat vše proto, aby jim tento úkol maximálně ztížil. Bohužel to byla právě jeho sestava, kterou zasáhla marodka a další povinnosti, a tak Znojmo nastoupilo jen v sedmi hráčích bez jakékoliv možnosti střídání.

Autor: Martula | Vydáno: 1.3. 2015 21:24 | Přečteno: 904x | Komentářů: 0

Třicítka dvakrát na dosah

V neděli 9.3. se v hale TJ Tatran Bohunice odehrálo poslední (10.) kolo základní části ČKE. Domácí KK Brno hostilo SK RG Prostějov, kterého v předchozím duelu porazilo. Výsledek tohoto kola sice již neměl žádný vliv na pořadí, ale domácí chtěli ukázat divákům, jak se vyhrává.

Autor: Martula | Vydáno: 14.3. 2014 23:32 | Přečteno: 648x | Komentářů: 0

Vydretá výhra z Prostějova

Po dvoch tesných prehrách z predchádzajúcich kôl cestovali hráči Brna do neďalekého Prostějova vo viere, že dosiahnu tretiu extraligovú výhru v tejto sezóne. Výnimočnosťou tohto súboja bol fakt, že extraligový zápas začínal už o 9:15. Brno však cestovalo na svoj zápas v oklieštenej zostave, pričom aj niektorí hráči nastúpili s nedoliečenými zraneniami. Na domácej strane sa ale tiež vyskytli hráčske straty.

Autor: Martula | Vydáno: 2.12. 2013 10:14 | Přečteno: 691x | Komentářů: 0

KK Brno opět bez bodů

Dva týdny utekly jako voda a brněnské seniory čekal další extraligový zápas. Tentokrát se měli utkat s VKC Kolín v Přelouči. Jihomoravané si byli dobře vědomi, že je čeká jeden z těch obtížných zápasů sezóny, ale byli pevně odhodláni bít se o každý míč a hlavně o body do tabulky.

Autor: Martula | Vydáno: 17.11. 2013 21:43 | Přečteno: 749x | Komentářů: 0

Brňáci pohořeli na domácí půdě

V sobotu 2.11.2013 se KK Brno konečně představil na domácí palubovce. V třetím kole sezóny se utkal s týmem z Českých Budějovic, který jej v loňské sezóně připravil v semifinálových zápasech o možnost zahrát si o zlaté medaile. Brno se chtělo před domácím publikem předvést a oplatit Budějovicím porážku z posledního vzájemného utkání.

Autor: Martula | Vydáno: 3.11. 2013 12:29 | Přečteno: 764x | Komentářů: 0

ME 2014 s velkou účastí hráčů KK Brno

Čtyři roky uběhly jako nic a už se blíží další ročník mezinárodního turnaje - Mistrovství Evropy. Tentokrát se turnaj odehraje v Portugalsku, a to od 24. října do 2. listopadu 2014.

Autor: Martula | Vydáno: 28.10. 2013 09:44 | Přečteno: 794x | Komentářů: 0

Další skalp uloupen

Ani v druhém kole sezóny se hráči KK Brno nepředstavili před domácím publikem. Pro další body si museli dojet až za hranici do slovenského města Prievidza. Jihomoravanům na poslední chvíli odpadli 2 hráči základu - Š. Jonáková a T. Cholava, s čímž si musel hrající trenér Máša nějak poradit.

Autor: Martula | Vydáno: 21.10. 2013 10:58 | Přečteno: 895x | Komentářů: 2

Béčko si poradilo s Jihočechy i Jihomoravany

V neděli 13.10. se v brněnské hale GiTy uskutečnilo první kolo 1.ČKL, ve kterém se kromě domácích představil i tým Znojma a Českých Budějovic.

Autor: Martula | Vydáno: 13.10. 2013 20:07 | Přečteno: 701x | Komentářů: 0

Brno zvítězilo nad Znojmem i novými pravidly

Po tvrdé práci na soustředění využité již na venkovním turnaji Elbe Cupu, ze kterého si KK Brno odváželo 4 poháry, a na mezinárodním turnaji Mayor Cup, na kterém obhájilo 3. místo, jej čekal první „ostrý" zápas - první extraligové kolo. Hned v prvním kole se brněnští utkali se znojemskými, kteří byli zároveň jejich posledním soupeřem v loňské sezóně, jelikož se spolu utkali o bronzové medaile. Z tohoto boje a i z obou předchozích kol vyšlo Brno vítězně, ale tentokrát neodjíždělo do Znojma v nejsilnější sestavě, takže výsledek zápasu byl otevřený.

Autor: Martula | Vydáno: 6.10. 2013 11:05 | Přečteno: 609x | Komentářů: 0
Strana: 1 2