Finále 2018
Korfbalový kemp

Zobrazení článků autora

Na této stránce jsou zobrazeny veškeré články, které zvolený uživatel napsal.

Uživatel:

Starší žáci konečně dosáhli na vysněné finále

Až do posledného kola nadstavby museli čakať naši starší žiaci na potvrdenie postupu do finále Ligy starších žiakov. O to väčšia úľava to bola, keď postup potvrdili už v prvom zápase tohto nadstavbového turnaja.

Autor: Peter | Vydáno: 18.4. 2018 13:30 | Přečteno: 83x | Komentářů: 0

Druhé kolo nadstavby přiblížilo starší žáky k finále

Na druhé kolo nadstavbovej skupiny starších žiakov o postup do finále cestovalo naše družstvo do Prostějova. Cieľom boli opäť 2 výhry, ktoré by nám prakticky zaistili miestenku v domácom finále.

Autor: Peter | Vydáno: 13.4. 2018 17:53 | Přečteno: 70x | Komentářů: 0

První korfbalová vlaštovka v okrese Blansko

Korfbal se nám pořád šíří dál. V průběhu minulého týdne se konaly korfbalové ukázky na první základní škole v okrese Blansko, který je tak čtvrtým okresem Jihomoravského kraje, kde se představil projekt "Korfbal do škol".

Autor: Peter | Vydáno: 12.4. 2018 09:59 | Přečteno: 20x | Komentářů: 0

Domů s jednou prohrou - 1.semifinále mladších žáků

Přinášíme Vám pohled zpět na první semifinálové kolo kategorie mladších žáků, kterého se v Náchodě účastnil také výběr z našeho klubu. Reportérské pozice se zhostil jeden z hráčů, Martin Němeček.

Autor: Peter | Vydáno: 7.4. 2018 21:36 | Přečteno: 88x | Komentářů: 0

Starší žáci vykročili do nadstavby 2 výhrami

V nedeľu skoro ráno našich starších žiakov čakala náročná cesta do Českých Budějovic. Cieľom bolo 1.kolo nadstavby o prvé až tretie miesto v lige starších žiakov, náš entuziazmus však pribrzdila o hodinu kratšia noc.

Autor: Peter | Vydáno: 3.4. 2018 21:48 | Přečteno: 92x | Komentářů: 0

Městské finále třetího ročníku Školního korfbalového poháru

Již třetím školním rokem se mezi brněnskými základními školami odehrává korfbalové zápolení v Školním korfbalovém poháru. Jeho třetí ročník vyvrcholil finálovým kolem ve čtvrtek 22.března v sportovní hale v Maloměřicích.

Autor: Peter | Vydáno: 26.3. 2018 16:11 | Přečteno: 246x | Komentářů: 0

Městské finále 3.ročníku Školního korfbalového poháru v Brně

Již třetím rokem se v Brně soutěží mezi základními školami o Školní korfbalový pohár. Jeho letošní finále je na programu již zítra, 22. března v nové sportovní hale v Maloměřicích.

Autor: Peter | Vydáno: 21.3. 2018 11:01 | Přečteno: 121x | Komentářů: 0

Obvodní kolo přípravek na ZŠ Bosonožské nabídlo hezkou podívanou s jasným vítězem

Poslední obvodní kolo v rámci Školního korfbalového poháru se odehrálo v kategorii přípravek na ZŠ Bosonožské v Starém Lískovci za účasti 6 týmů ze 4 škol.

Autor: Peter | Vydáno: 20.3. 2018 11:49 | Přečteno: 92x | Komentářů: 0

Z prvního obvodního kola přípravek postupují do finále Laštůvkova a Otevřená

V Školním poháru se kromě kategorie minižáků pro děti ze čtvrtých a pátých tříd hraje taktéž kategorie Přípravka, která je určena hlavně pro třeťáky a šikovné druháky. I tato kategorie odehrála svoje obvodní kola.

Autor: Peter | Vydáno: 19.3. 2018 15:17 | Přečteno: 55x | Komentářů: 0

Z třetího obvodního kola si postup vybojovaly školy ze Starého Lískovce

Poslední obvodní kolo v kategorii minižáků, tedy čtvrté a páté třídy, bylo na programu v pátek 9. března na ZŠ Labská v Starém Lískovci.

Autor: Peter | Vydáno: 12.3. 2018 15:44 | Přečteno: 55x | Komentářů: 0
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8