Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook

Zobrazení článků autora

Na této stránce jsou zobrazeny veškeré články, které zvolený uživatel napsal.

Uživatel: 

Starší žáci jdou do boje

V neděli 2.10. vstoupí do letošní sezony i dva týmy brněnských starších žáků. V domácím prostředí se utkají mezi sebou a dále s Moravskou Třebovou.

Autor: jakma | Vydáno: 27.9. 2011 18:40 | Přečteno: 1011x | Komentářů: 0

Změny v termínovce pro B-tým

V posledních dnech došlo ke změně pořadatelství a jedné změně v termínu.

Autor: jakma | Vydáno: 23.9. 2011 07:30 | Přečteno: 1038x | Komentářů: 0

V dalším kole proti mistrovi z Kolína

V domácí premiéře vyzvou brněnští hráči úřadujícího mistra z Kolína. Přijďte je podpořit!

Autor: jakma | Vydáno: 21.9. 2011 21:00 | Přečteno: 1247x | Komentářů: 0

Dorostenci zajíždí na první kolo do Havířova

V sobotu 24.9.2011 odstartuje letošní sezóna i pro brněnské dorostence.

Autor: jakma | Vydáno: 21.9. 2011 20:45 | Přečteno: 1052x | Komentářů: 0

Po velkém boji bez bodů

Vstup do sezóny začal pro brněnské hráče dvakrát neúspěšně.

Autor: jakma | Vydáno: 19.9. 2011 09:30 | Přečteno: 1033x | Komentářů: 0

Nové zápisy k utkání

Zápis byl vytvořen z podnětu mediální komise zejména pro lepší statistický sběr dat.

Autor: jakma | Vydáno: 17.9. 2011 09:20 | Přečteno: 1106x | Komentářů: 0

Rozpis ligy mladších žáků

Brněnští mladší žáci vyzvou v letošní sezóně týmy Kutné Hory, Náchoda, Prostějova, Českých Budějovic a Znojma.

Autor: jakma | Vydáno: 14.9. 2011 21:40 | Přečteno: 1237x | Komentářů: 0

Dva týmy v lize starších žáků

Liga starších žáků letos obsahuje dva brněnské týmy. Brno A reprezentují hráči ze ZŠ Kamínky a Brno B tréninková skupina z Bystrce.

Autor: jakma | Vydáno: 14.9. 2011 21:20 | Přečteno: 1013x | Komentářů: 0

Rozpis dorostenecké soutěže 2011/2012

Dorostenecká nejvyšší soutěž nabídne souboje týmů - Brna, Havířova, Prostějova, Náchoda, Kolína, Č. Budějovic, Znojma A a B.  

Autor: jakma | Vydáno: 14.9. 2011 20:55 | Přečteno: 1023x | Komentářů: 0

Rozpis utkání B-týmu

V 1. lize budou brněnští hráči nastupovat proti týmům Prostějova B, Kolína B, Moravské Třebové, Náchoda, Tábora, Českých Budějovic B a Znojma B.

Autor: jakma | Vydáno: 14.9. 2011 20:40 | Přečteno: 1186x | Komentářů: 2
Strana: < 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 >