Zobrazení komentářů autora

Zde jsou zobrazeny komentáře zaslané konkrétním autorem seřazené od novějších po starší.

Devítibodová sobota: petra

taky se pridavam ke chvale, jen tak dal :D

Komentářů: 5

EuropaShield. Ano či ne?: petra

ja jsem pro, pojedu rada, ale chtelo by to aspon sest holek a sest kluku

Komentářů: 6

Seznam účastníků soustředění: Petra

Zdareček, první víkend Ti ještě přesně nedokážu říct, stavíme, ten druhý víkend určitě, doprava vlastní, bez stravy. stavíme, takže Ti fakt neřeknu,ještě zavčasu upřesním.

Komentářů: 11

Brněnská korfbalová trička: upřesnění objednání

Napsala jsem to jak tatar, tak znovu, celkem tri kusy, 2x pro mě a 1x pro Romču, díky Kubo :D

Komentářů: 9

Brněnská korfbalová trička: objednání trička

Zdareček, fakt dooost dobrý , chtěla bych 3xM pro Romču a 2x pro mě, Petra Š. - moc díky

Komentářů: 9

Víkendový výlet daleko na sever: Petra

Moc pěknej čánek, fakt že jo.

Komentářů: 6

Zakončení sezony: Petra :-)

Zdareček, podle počasí se hlásíme taky na lodičku, uvidíme. U Badyho je to jasný, vemem si raději spacáky a pak uvidíme.

Komentářů: 7

Honza Šedý v reprezentaci do 16 let: Petra

super moc gratuluju, jojo přikládám se k Tomovi, když vydržíš ... vše ostatní bude jen na Tobě ;)

Komentářů: 3

Zahraniční okénko 2 - První zápas v holandském dresu: zdareček

Ahojky, to je sranda, musela jsem se v práci o kus článku podělit, pobavila jsem celé okolí ohledně zápasu. Užívej si tam a zdravím Tě. PS pozdravuj Baumanovic rodinku.

Komentářů: 1

Korfbal na náměstí Svobody???: petra

jasně, hlásím se taky, bude prča :P

Komentářů: 3