Autor: jakma | Vydáno: 4.3. 2008 08:20 | Adresa: http://www.korfbalbrno.cz/clanek-dorostenci-prilis-nepresvedcili-108.html

Dorostenci příliš nepřesvědčili

V sobotu 1.3.2008 se odehrálo předposlední kolo dorostenecké první ligy, ve kterém brňané nastoupili proti týmům, které jsou v tabulce před nimi - Znojmo "B", Kolín "B" a Bělé pod Bezdězem. + přidány fotky


Brno - Znojmo "B" 4 : 10 (4:5)

První zápas začal pro brněnské hráče velmi nadějně. Během dvou minut se ujali vedení 2:0, ale soupeř zareagoval bleskově a skóre ihned vyrovnal. Podobný scénář se opakoval i v dalších minutách, kdy se brňané opět ujali vedení, ale ani tentokrát nemělo dlouhého trvání. Po tomto slibném začátku to vypadalo, že by zápas mohl být vyrovnaný až do konce. Proti tomu však byli znojemští hráči, kteří se postupem času dostávali do tempa a s jistotou trestali chyby soupeřů.


Sestava : Šedý, Pazourek, Dvořáková A., Žáková - Pernica 1, Štemberk 1, Havlíčková 1, Malcová 1

 

 

Brno - Kolín "B" 6 : 13 (0:10)

Zápas s kolínským béčkem "měl" být, v sobotním programu, pro Brno nejvyrovnanější. Během prvních pár minut bylo jasné, kdo je na hřišti pánem. Brněnští hráči ztráceli míč po prvních nepřesných střelách a v obraně nedokázali pokrýt své hráče, a ti jejich chyby využívali. V přestávce proběhla v šatně velmi důrazná promluva obou trenérů, kteří předvedené hře nemohli uvěřit. Do druhého poločasu pak nastoupil "úplně" jiný tým. Hráči neměli co ztratit, jejich pohyb po hřišti byl mnohem aktivnější a s tím přišly i vstřelené koše.


Sestava : Šedý 3, Pazourek 1, Dvořáková A., Žáková - Pernica 2, Štemberk, Havlíčková, Malcová

 

 

Brno - Bělá pod Bezdězem 24 : 5 (11:3)

Další zápas, který měl být velmi vyrovnaný. Svou vyrovnanost však ztratil již na nádraží, kdy jsme viděli, že z Bělé pod Bezdězem přijelo jen pět hráčů, kteří nastupovali do zápasů doplněni jedním hráčem z Kutné Hory. Po ne moc povedených předchozích zápasech si měli brňané zlepšit chuť a to se jím také dařilo, ikdyž proti šesti soupeřům to nemá takovou váhu. Hráči plnili pokyny, které dostali od trenérů a díky zlepšené střelbě si vybudovali téměř dvacetibodový náskok.


Sestava : Šedý 8, Pazourek 4, Dvořáková A., Žáková - Pernica 4, Štemberk, Havlíčková 7, Malcová