Autor: Ondra | Vydáno: 7.4. 2008 23:55 | Adresa: http://www.korfbalbrno.cz/clanek-becko-se-doma-rozlouci-s-ligou-124.html

Béčko se doma rozloučí s ligou

V sobotu 12. dubna se brněnský B tým netradičně v hale GiTy Moravská Slávia rozloučí s letošním ročníkem 1. ČKL. Soupeři budou tentokrát týmy z Bělé pod Bezdězem a Kolína.

 

Program hracího dne:

10:30   VSK VUT Brno B - VKC Kolín B

12:00   VKC Kolín B - KC Bělá pod Bezdězem

13:30   KC Bělá pod Bezdězem - VSK VUT Brno B

 

Béčko je momentálně na 3. místě tabulky a určitě by všichni chtěli toto postavení udržet. To se ale podaří jen v případě, že Brno vyhraje oba zápasy, protože zezadu zle dotírají Lužiny a Havířov. Výhodou by mohl být i fakt, že Kolín s Bělou se pohybují spíše ve spodní části tabulky, ale po zkušenostech z Bělé, kde jsme se s oběma soupeři dost trápili, není radno žádného ze soupeřů podceňovat.

 

Bohužel ani v posledním kole nenastoupí brněnský tým kompletní - následky zranění z Prahy vyřadily ze hry Jitku, k dispozici nebude ani Marek. Velký otazník visí i nad Zbyňou a jeho zraněným prstem. Věřím, že už nikdo jiný ze sestavy nevypadne a ostatní hráči předvedou kvalitní výkony, takže získáme všechny body.

 

Doufám, že si najdete čas v sobotu přijít Béčku zafandit.