Autor: jakma | Vydáno: 6.10. 2007 10:38 | Adresa: http://www.korfbalbrno.cz/clanek-ukazka-a-prvni-trenink-na-zs-vejrostova-14.html

Ukázka a první trenink na ZŠ Vejrostova

Ve čtvrtek 4.10.2007 se uskutečnila korfbalová ukázka na ZŠ Vejrostova a poté následoval i první trenink na této škole. Kolik žáků bylo na prvním treninku?

 

Ukázka byla zaměřena na žáky 2. - 4. tříd. Během dvou vyučovacích hodin se v tělocvičně místní školy prostřídalo kolem 130 dětí, které při hře svých spolužáků dělaly velmi hlučnou atmosféru. Stálo mě to trošku hlas, ale kéž by taková atmosféra byla i za měsíc při Mistrovství světa. Poděkování za hladký průběh ukázky patří Barči, která s chladnou hlavou střídala děti, které chtěly hrát.

 

 

Kolik žáků nakonec dorazilo na odpolední trénink?

 

Z důvodu konání ukázky i treninku ve stejný den, trošku jsem se obával o účast. Nakonec jsem byl příjemně překvapen. Treninku se účastnilo 9 dětí z druhé až páté třídy. Ikdyž tento počet není nijak závratné číslo, ještě během odpoledne a pátečního dopoledne mi volali rodiče dalších dětí, kteří by chtěli své děti do korfbalvého kroužku přihlásit. 

 

 

Kolik dětí tedy přijde příští týden?

 

Možná přibude i pár fotek z jejich prvních korfbalových krůčků.