Autor: jakma | Vydáno: 1.8. 2008 01:00 | Adresa: http://www.korfbalbrno.cz/clanek-seznam-ucastniku-soustredeni-154.html

Seznam účastníků soustředění

Kdo a kdy pojedete na soustředění? Potřeboval bych to vědět, abychom mohli připravit program tréninků.

    

Seznam účastníků a termín jejich pobytu:

  

Piště kdy se zúčastníte soustředění - do komentářů nebo na jakub.masa@korfbalbrno.cz .

   

Mini a mladší žáci :

 Jméno

 Termín

 Doprava

 Strava

 1.  Nikol Adámková

 17. - 23.8.2008

 hromadná

 ano

 2.  Jana Alscherová

  17. - 23.8.2008 

 hromadná

 ano

 3.  Magdaléna Kachyňová

 17. - 23.8.2008

 hromadná

 ano

 4.  Lukáš Bastl

 17. - 23.8.2008

 hromadná

 ano

 5.  Daniel Drápal

 17. - 23.8.2008

 hromadná

 ano

 6.  Lubomír Kachyňa

 17. - 23.8.2008

 hromadná

 ano

 7.  Filip Kovář

 17. - 23.8.2008

 hromadná

 ano

 8.  Jakub Soukop

 17. - 23.8.2008

 vlastní

 ano

  

Starší žáci :

 Jméno

 Termín

 Doprava

 Strava

 1.  Hana Bečvárovská      

 17. - 23.8.2008

 hromadná

 ano

 2.  Klára Linhartová

  17. - 23.8.2008 

 vlastní

 ano

 3.  Šárka Polická

 17. - 23.8.2008

 hromadná

 ano

 4.  Martin Ševčík

 17. - 23.8.2008

 hromadná

 ano

 

Dorostenci :

 Jméno

 Termín

 Doprava

 Strava

 1.  Dana Brychtová  ?    

 16. - 24.8.2008

 vlastní

 ne

 2.  Adéla Dvořáková

  16. - 22.8.2008 

 vlastní

 obědy

 3.  Barbora Malcová

 16. - 24.8.2008

 vlastní

 ne

 4.  Jiří Kříž

 16. - 24.8.2008

 vlastní

 ne

 5.  Lukáš Pazourek

 16. - 24.8.2008

 vlastní

 ne

 6.  Jakub Pernica

 16. - 24.8.2008

 vlastní

 ne

 7.  Honza Šedý

 16. - 24.8.2008

 vlastní

 ne

 8.  Martin Štemberk

 16. - 24.8.2008

 vlastní

 ne

  

Dospělí :

 Jméno

 Termín

 Doprava

 Strava

 1.  Marie Coufalová       

 16. - 24.8.2008

 vlastní

 ne

 2.  Barbora Dvořáková

 16. - 22.8.2008

 vlastní

 obědy

 3.  Lucie Cholavová

16.17.23.24.8.2008

 vlastní

 ne

 4.  Eliška Jonáková

16. - 24.8.2008

 vlastní

 ne

 5.  Štěpánka Jonáková

16.17.20. - 24.8.2008

 vlastní

 ne

 6.  Eva Kejdušová

16.17.23.24.8.2008

 vlastní

 ne

 7.  Mirka Koláčná

16. - 24.8.2008

 vlastní

 ne

 8.  Gabriela Modlitbová

16. - 23.8.2008

 vlastní

 ne

 9.  Petra Škrobová

?. 23.24.8.2008

 vlastní

 ne

10.  Petr Báder

16.17.23.24.8.2008

 vlastní

 ne

11.  Ondřej Fridrich

16.17.23.24.8.2008

 vlastní

 ne

12.  Petr Horák

16.17.23.24.8.2008

 vlastní

 ne

13.  Tomáš Cholava

16.17.23.24.8.2008

 vlastní

 ne

14.  Michal Jansa

 16.17. ?.8.2008

 vlastní

 ne

15.  Jakub Máša

16. - 24.8.2008

vlastní

 ne

16.  Marek Sopko

16. - 24.8.2008

vlastní

 ne