Autor: Admin | Vydáno: 16.10. 2008 22:00 | Adresa: http://www.korfbalbrno.cz/clanek-turnaj-starsich-zaku-dil-i.-gtgtblizi-se-odjezd-do-senovaltlt-179.html

Turnaj starších žáků - díl I. >>Blíží se odjezd do Šenova<<

Dne 18.10.2008, by mělo proběhnout několik zápasů ve zmíněném Šenově, kde se mezi sebou utkají týmy starších žáků z Moravy, mezi které patří i naše brněnské družstvo teenagerů ze ZŠ Brno, Kamínky hrající pod VSK VUT Brno.

   

Už nějakou tu středu (někteří i čtvrtek) velmi tvrdě trénujeme. Po hodinách mučení, běhání a psychického trápení se i přesto velmi těšíme, doufáme ve výhru a tvrdou porážku soupeřů. Na pomoc nám přispěchal výborný a zkušený trenér Kuba Máša a jeho milá kolegyně Mirka. Páni učitelé nás po celou dobu příprav podporují očním kontaktem, čímž nás zdokonalují a dodávají nám ten krásný pocit, že nám to jde, ačkoli jsme samozřejmě lepší, než to na první pohled vypadá, jen se nemusíme chlubit.

 

Mimo jiné se také domlouváme na technických bodech, které se sice hry netýkají, ale i přesto jsou jedny z nejdůležitějších. Týká se to vyplňování reg. papírů, čas odjezdu a příjezdu atd.

 

Sraz by se měl uskutečnit v brzkých hodinách ranních, z čehož není ani zdaleka nikdo nadšen, ale jak známe rčení "ranní ptáče dál doskáče" - v našem případě to spíše znamená, že dáme více košů a odvedeme výborný výsledek.

 

Po včasném příchodu na sraz, máme chvilku na zakoupení jízdenek, najít správný vlak, usadit se pohodlně do kupé a pak už jen "FRRR..." vláčkem z našeho krásného Brna.

 

Čeká nás celý den dřiny,dřiny a dřiny... Snad se nám naše snaha vyplatí a zpět domů dojedeme v původním stavu...(Pokračování a fotos příště...)Autor: Tereza Richterová