Autor: Ondra | Vydáno: 22.1. 2009 12:36 | Adresa: http://www.korfbalbrno.cz/clanek-pristi-tyden-treninky-s-holandskym-trenerem-218.html

Příští týden tréninky s holandským trenérem

Příští týden přijede za pracovními povinnostmi do Brna trenér nizozemského vicemistra DOS ´46, Jan Jouke Flokstra, který nám nabídl možnost vedení 2 tréninků. Po této možnosti jsme samozřejmě hbitě skočili, takže čtěte pozorně níže, co nás bude čekat.

 

Protože tu Jan bude jen 3 dny, byly naše možnosti poměrně omezené. Po mnoha diskuzích a hledání možností pro trénink jsme se nakonec shodli na tom, že Jan odvede tyto tréninky:

Čtvrtek 29.1. v 19,30 na ZŠ Chalabalova - trénink dorostu a starších žáků

Pátek 30.1. v 20,30 na VUT - trénink A, B, dorost

Vím, že tu hodně lidí kvůli reprezentaci nebude, přesto bych chtěl poprosit ostatní, aby tentokrát opravdu na trénink přišli. Byl bych opravdu velmi nerad, kdyby měl Jan trénovat 8 lidí ve velké hale.

A ještě pár slov o Janu Flokstrovi:

Jan Jouke Flokstra byl trenérem DOS ´46, který dovedl v loňském roce holandské Korfbal League až do finále. V něm DOS podlehl týmu Koog Zaandijk. S tímto klubem ale v minulosti dosáhl na několik mistrovských titulů. Pod jeho vedením hráli hráči jako Casper Boom, André Kuipers, Mirjam De Kleijn nebo Sabine Bijvank, všechno hráči nejužšího holandského výběru.