Autor: jakma | Vydáno: 1.4. 2009 21:30 | Adresa: http://www.korfbalbrno.cz/clanek-mladsi-zaci-nepridali-dalsi-vitezstvi-240.html

Mladší žáci nepřidali další vítězství

Na poslední kolo, letošního ročníku mladších žáků, odcestovaly děti opět v nekompletním počtu, když se omluvilo několik hráčů ze zdravotních důvodů. Tento fakt však nebránil tomu, že žáčci chtěli předvést opět zlepšený výkon a porvat se o nějaký ten bodík.

  

Brno - Náchod  1 : 18   (0:11)

 

Hned v úvodním kole se utkali brněnští s týmem Náchoda, který kraluje naší skupině a za celou sezonu neztratil ani bod. Větší zkušenosti a technická kvalita soupeře byla vidět od samého začátku. Hráči Náchoda bez problémů kombinovali a z vypracovaných šancí přesně trefovali koše. Brněnským se podařilo rozkoukat až  v průběhu druhého poločasu, kdy začali lépe bránit a v útoku i občas vystřelit. Díky přesnému zásahu Kristýny Volejníčkové snížili na 1:15, ale více už jim soupeř nedovolil. Utkání tak skončilo 1:18.

 

Sestava : Lubomír Kachyňa, Dan Drápal, Lukáš Bastl, Ondra Žalkovský - Kristýna Pospíšilová, Kristýna Volejníčková 1, Magdaléna Kachyňová 


Brno - Prostějov  1 : 5   (0:3)

 

Do druhého zápasu nastoupily děti povzbuzeny zlepšeným výkonem z druhého poločasu předchozího utkání. Souboje obou soupeřů bývají velmi vyrovnané a rozhodují je maličkosti. Tentokrát utkání provázelo množství špatných přihrávek a navíc nepřesností v zakončení. Za první poločas padly pouhé tři koše. Druhá část byla prakticky stejná, ale podařilo se skorovat i brněnským, když ze střední vzdálenosti přesně zamířila Kristýna Pospíšilová a snížila na konečných 1:5.

   

Sestava : Lubomír Kachyňa, Dan Drápal, Lukáš Bastl, Ondra Žalkovský - Kristýna Pospíšilová 1, Kristýna Volejníčková, Magdaléna Kachyňová


Před posledním zápasem proběhlo zbližování mezi soupeři, když se velmi "jiskřilo" mezi brněnskýma klukama a holkama z Prostějova. Všechno však proběhlo pod dohledem a za mé přítomnosti se nic významného nestalo. :-)


Brno - Moravská Třebová  0 : 8   (0:5)

 

V posledním utkání proběhl boj s domácí Třebovou. I v tomto zápase končilo množství útoků špatnou přihrávkou, a proto se brněnští nedostávali do zakončení. Výsledkem toho byl konečný stav 0:8.

  

Sestava : Lubomír Kachyňa, Dan Drápal, Lukáš Bastl, Ondra Žalkovský - Kristýna Pospíšilová, Kristýna Volejníčková, Magdaléna Kachyňová

  

Poděkování patří všem hráčům a hráčkám, kteří se turnaje zúčastnili a odevzdali své maximum. Dále hráčkám ostatních týmů, které nás v zápasech doplňovaly.