Autor: Admin | Vydáno: 4.6. 2009 09:00 | Adresa: http://www.korfbalbrno.cz/clanek-detsky-maxikorfbal-ocima-mini-zacky-263.html

Dětský maxikorfbal očima mini žačky

Po skončení dětského maxikorfbalu byla požádána jedna z mini žaček, aby napsala pár řádek o tomto turnaji. Čtěte tedy práci začínající korfbalistky a korfbalové žurnalistky Marušky Pejřilové, studentky 4. ročníku na ZŠ Kamínky 5, Brno.

    

 

 Maxikorfbal v Chřenovicích
  
 Na turnaj v maxikorfbalu jsem se velice těšila.Byl to můj první turnaj. Nemohla jsem se dočkat pátečního odpoledne, kdy jsme měli sraz na vlakovém nádraží v Brně.


 Najednou tu byl pátek odpoledne a já vyrazila na nádraží s mamkou, která mě doprovázela. Po srazu téměř všech účastníků jsme odcestovali. Cesta nám rychle ubíhala a než jsme se nadáli byli jsme na místě. Po příjezdu jsme se ubytovali. Ti větší si postavili stany. Já a několik dalších spoluhráčů jsme měli možnost spát v chatě v nedalekých Hněvkovicích.

  
 A byla tu sobota, čas turnajů. Celou sobotu jsme hráli jako o život. Nastala neděle, poslední turnaje, vyhlášení výsledků a odjezd domů. Ikdyž jsme nevyhráli první místa, počasí nám k tomu nepřálo, tak se těším na další turnaje.

  

                                                  Marie Pejřilová 4.A
                                                  ZŠ Kamínky 5 Brno