Autor: Ondra | Vydáno: 9.9. 2009 20:31 | Adresa: http://www.korfbalbrno.cz/clanek-korfbalovy-vyjezd-do-holandska-rijen-2009-272.html

Korfbalový výjezd do Holandska - říjen 2009!

Po krákté odmlce jsme se konečně dali do práce s holandským partnerským klubem v Maasluis a začínáme připravovat velkou akci - výjezd do Holandska. Prosím, pročtěte si všichni pozorně článek a je třeba do konce tohoto týdne (tedy do 13.09.) dát dohromady přibližný počet lidí, kteří do Holandska pojedou.

 

 

Uvádím tedy pár základních informací k celé akci, tak jak postupně vzniká na straně našich partnerů v Holandsku a také v hlavách našich.

 

Termín: 28.10. - 1.11.2009 (středa-neděle)

- vzhledem k stát. svátku ve středu stačí 2 dny dovolené, studenti dostanou omluvenku do školy

 

 

Doprava: podle počtu lidí buď auty nebo pronajatým autobusem. Předpokládám odjezd e středu ráno, příjezd do Holandska ve středu večer (12 hodin se zastávkami), odjezd v neděli rán, příjezd do Brna v neděli večer.

 

Ubytování: pravděpodobně v klubovně Maasluis ve spacácích, řešíme i variantu ubytování v levné ubytovně

 

Jídlo: vlastní nebo je diskutována možnost vaření v klubovně Maasluis (my nebo kuchař - člen klubu Maasluis)

 

Korfbal: jsou předběžně domluven na každý večer (ČT, Pá, So) halové zápasy s týmy 1. až 3. divize (tedy velmi kvalitní soupeři srovnatelní s ČKE). Během dne by pak byl vždy trénink pod vedením profesionálního korfbalového trenéra Johana von Barneveldta.
Je možné, že tréninky (část) proběhnou venku na umělé trávě! V Holandsku se v té době končí venkovní soutěž.

 

Zábava: výlety Rotterdam a okolí, v sobotu večer party organizovaná Maasluisem.

 

 

Hráči: kdokoliv, kdo chce. Po diskuzi s Kubou a s prakticky všemi hráči Áčka předpokládáme min. účast kompletního Áčka (12 lidí). Ostatní hráči - trosky dorostu a hráči Béčka a Céčka. De facto, kdo chce jet si pořádně zatrénovat a zahrát, je vítán. To platí i pro staré páky, jako jsou Bady, Hýžďa, Vašek, Jansik apod. Pokud byste chtěli, budeme rádi, když s námi pojedete.

 

 

Co se týče ceny, závisí na způsobu dopravy a na ubytování a jídle na místě.

Doprava autobusem - cena min. 60.000,-Kč - tedy při počtu cca 20 -25 lidí -cca 2.400,-Kč

Doprava auty: cca 1500,-Kč / osobu, ale je třeba mít aspoň 5 aut na 20-22 lidí.

 

Ubytování: buď zdarma v klubu nebo za cca 250-400,-Kč / noc v ubytovně (sháníme)

Jídlo: vlastní nebo do 500,-Kč / osobu při organizaci jídla v Maasluis.

 

DŮLEŽITÉ!!!

Protože partnerský klub potřebuje do 15.9. zamluvit haly a domluvit soupeře, musíme se vyjádřit do této neděle 13.9., kolik nás přijede, jak a v kolik hodin. Proto prosím všechny, aby do příslušného příspěvku na diskuzi napsali do neděle do 16h, zda mohou nebo nemohou jet (napište, i když nemůžete a proč nemůžete - ať netápeme).

Zároveň prosím napište, jestli můžete mít k dispozici a řídit auto. Uvítáme také rodiče dorostenců, pokud budou chtít jet s námi a mohli by nám pomoci s dopravou (auto+řidič), bude to super.

Věřím, že dáme dohromady 2 plnohodnotné týmy - 22-25 lidí!

 

 

Maasluis nabízí velkou pomoc, prakticky jsou ochotni vyjít vstříc v čemkoliv - změna programu, ubytování, straování, tréninky apod.

Byl bych moc rád, kdybychom tuto příležitost nenechali proklouznout a nepůsobili trapně před partnerským klubem.

 

Předem moc děkuji za Vaše reakce a návrhy!