Autor: Ondra | Vydáno: 18.10. 2009 23:04 | Adresa: http://www.korfbalbrno.cz/clanek-holandsko-2009-doplnujici-informace-282.html

Holandsko 2009 - doplňující informace

V pátek večer přišel další mail od partnerského klubu Maassluis z Holandska, který se týká blížícího se výjezdu. Téměř vše podstatné už bylo uvedeno v minulém článku, teď doplňuji snad poslední zásadní informace týkající se ceny apod. 

 

Asi nejdůležitější informací je stanovení ceny za ubytování a jídlo. Byla stanovena na 65 € na osobu. Je to víc, než jsem původně já sám předpokládal. Na druhou stranu ale v této ceně je úplně vše včetně jídla a pití (kromě pití na party) - spaní v klubovně, 4 snídaně, 3 obědy, 3 večeře). Nemusíme se tedy vůbec o nic starat. Vzhledem k tomu, že některá auta pojedou v pěti lidech, budou zase na druhou stranu nějaké úspory na cestě, takže bychom se nakonec měli vějít do těch 3.000,- Kč, které si někteří dávali jako strop. Proto doufám, že vás tento nárůst neodradí. Pokud by to přesto bylo pro někoho moc, dejte mi prosím ihned vědět, že nejedete. Udělám maximum pro to, abchom ještě někde ušetřili, případně využili třeba jiných zdrojů peněz. 

 

Další otázkou bylo, zda by mohlo 1-2 auta přijet dříve. Na tuto záležitost mi z Maassluis odpověděli, že by byli radši, kdybychom tuto situaci řešili samostatně ubytováním v hostelu, protože jim to dělá potíže s přípravou a úklidem prostor. Dokonce mi i dali několik tipů na levné ubytování v Rotterdamu a Haagu. Nicméně vzhledem k tomu, že levné ubytování znamená cca 27-30 € / osobu, neočekávám, že by se do toho někdo hrnul. Pokud ano, dejte mi vědět, předám vám kontakt. 

 

Chci všechny požádat, aby mi nejpozději v pondělí nebo ve středu na tréninku dodali tu zálohu 1500,-Kč. Zatím mi tyto peníze doneslo jen 9 lidí. Musím ty peníze vyměnit za eura ještě tento týden. 

 

Vzhledem k tomu, že už nemáme více míst v autech, není možné už nijak počet osob navyšovat, jedině, že by někdo měl možnost dalšího auta a 2 řidičů. Takže ve středu uzavíráme počty.  

 

Dosud nikdo nepřišel s žádným nápadem, co dát partnerskému klubu jako dárek. Prosím, zkuste se porozhlédnout po městě a přivítám jakýkoliv nápad.

 

To je asi vše nejpodstatnější. S případnými dotazy se na mě můžete obrátit na tréninku.