Autor: Ondra | Vydáno: 9.2. 2010 21:48 | Adresa: http://www.korfbalbrno.cz/clanek-becko-ceka-stace-do-usti-n.-labem-326.html

Béčko čeká štace do Ústí n. Labem

V sobotu 13.2. čeká brněnské Béčko nejdelší "štreka" na prvoligové mapě, když zamíří do Ústí nad Labem. Tam nás čeká kromě domácího celku z Děčína ještě kolínské Béčko. Díky vstřícnosti organizátorů se povedlo přeložit zahájení turnaje na 10:30h, což nám umožňuje přece jen rozumněji cestovat. Více o sobotním turnaji se dozvíte v detailu článku.

 

Program utkání: 

 

10:30 Děčín x  Brno

12:00 Brno x Kolín

Do Ústí vyrazíme v sobotu velmi brzy ráno. Jsou dvě varianty dopravy, které závisí na počasí. 

 

Varianta A)

Bude-li počasí přijatelné a silnice sjízdné, vyrazíme auty. V tom případě bude sraz 6:15 u Grandu. Auto beru já a Zbyňa, jedeme ve velmi omezeném počtu lidí, takže se vejdeme.

Návrat se dá v takovém případě očekávat někdy kolem 17:30.

 

Varianta B) 

Bude-li předpověď počasí špatná, dám v pátek pokyn a sraz se mění na 5:20h na hl. vlak. nádraží. Jedeme přímým vlakem 5:35h do Ústí, kde jsem 9:42h. Máme cca 45 minut na dopravu do haly a zahájení utkání, což v pohodě stíháme. 

Cesta zpět opět vlakem - pokud stihneme vlak 14:13h, příjezd do Brna 18:22h. Případně 15:13 s přestupem v Praze a příjezdem do Brna 19:22h. 

 

Vzhledem k tomu, že máme hromadu nemocných, zraněných nebo pracujících, případně dorostenců hrajících v sobotu ve Znojmě, pojedeme ve velmi okleštěné sestavě: 

Kluci: Ondra, Zbyňa, Peter, Lukáš, Pepa (?), David (?), Tomáš R. (?)

Holky: Mirka, Barča D., Eva

Nemůžou jet: Lucka (bolavá záda), Barča M. (dorost), Aduš (dorost), Marek (dorost), Bady (nemoc), Perňa (práce), Kuba (dorost)

 

Ve středu bohužel z pracovních důvodů nemůžu jít na trénink, možná se tam jen na otočku stavím. Proto prosím Zbyňu o koordinaci účastníků, zejména potvrzení Pepy, Lukáše a/nebo Davida.