Autor: Admin | Vydáno: 24.2. 2010 20:00 | Adresa: http://www.korfbalbrno.cz/clanek-ohlednuti-za-soustredenim-334.html

Ohlédnutí za soustředěním

V pátek 5.2.2010 jsme jeli na korfbalové soustředění do Rájce Jestřebí.

     

Sraz byl v 15:40 a odjezd v 16:03. Když byli na nádraží všichni, pomalu jsme šli na nástupiště. Zanedlouho byl vlak tady. Po rozloučení s rodiči jsme nastoupili do vlaku a odjeli. Zhruba za půl hodiny jsme byli v Rájci. Odtud nás čekala asi půl kilometrová cesta ke škole, ve které jsme byli ubytováni. Tam na nás čekali někteří trenéři, kteří pro nás připravili třídy k pobytu. Byli jsme rozděleni do dvou skupin, na holky a kluky.Po vybalení jsme se šli podívat do  tělocvičny, kde jsme hráli. Po menším tréninku jsme si dali sprchu a připravovali se na večeři. Ve 22 hod. byla večerka.

    

Po ranním budíčku v 7:30 a po snídani jsme opět trénovali a zdokonalovali techniku na soupeře. Před obědem jsme šli na malou vycházku po okolí Rájce - Jestřebí. Po dobrém obědě jsme opět trénovali. Na poslední večer jsme se všichni těšili, protože nás čekala diskotéka. Stejně jako předchozí večer byla večerka stanovena na 22:30., nám se ale spát ještě nechtělo, a proto jsme si  povídali. Kolem půlnoci jsme usnuli únavou.

 

A už je tu neděle. Moc se nám nechtělo vstávat, ale museli jsme. Po snídani jsme šli trénovat, dopoledne nám tak rychleji uběhlo. Po obědě jsme si chvilku odpočinuli a čekal nás poslední trénink. Následovala malá svačinka a už jsme si museli jít sbalit věci a chystat se k odjezdu. Celý víkend rychle uběhl. Doufám, že jsme dobře trénovali a soupeře se nám podaří porazit. 

  

  Marie Pejřilová 5.A

***  FOTKY  ***