Autor: jakma | Vydáno: 22.9. 2010 21:00 | Adresa: http://www.korfbalbrno.cz/clanek-start-do-sezony-v-dalekem-usti-nad-labem-367.html

Start do sezóny v dalekém Ústí nad Labem

Brněnský A-tým startuje letošní sezónu v Ústí nad Labem, kde hraje svá domácí utkání tým Děčína.

 

Děčínští Tukani se vrací do nejvyšší soutěže po roční pauze, kterou strávili v 1.lize a suverénně ji vyhráli. Poslední vzájemná utkání v nejvyšší soutěži ovládli s přehledem brněnští, když v domácích zápasech vyhráli 28:6 a 27:14. Střetnutí v Děčíně skončila také výhrou 16:23 a 15:24.

 

V letošní sezóně může být vše jinak. Děčín měl v první lize dostatek času na sehrání a určitě bude chtít návrat zpět do extraligy oslavit nějakým bodem.

 

Vstup do soutěže bude důležitý i pro Brno, které počítá pouze se ziskem 6bodů. V sestavě budou chybět někteří hráči základní sestavy, ale i přesto jsou v utkání favoritem a chtějí ukázat svou sílu a potěšit své fanoušky.

 

Sestava Brna : Petr Horák, Tomáš Cholava, Jakub Máša, Jan Šedý, Ivan Vávra - Marie Coufalová, Eliška Jonáková, Eva Kejdušová, Barbora Malcová, Petra Škrobová

 

Pojeďte také! Výbornou akci na tenhle den připravily České dráhy (Den železnice), které nabízí jízdenku pro 5lidí za 450Kč. Kdy se podíváte do Ústí, na pořádný korfbal, za 90Kč? :-) (Jen odjezd je kolem 5:30 z Brna.)