Autor: Admin | Vydáno: 24.10. 2010 18:35 | Adresa: http://www.korfbalbrno.cz/clanek-vylet-do-zoo-388.html

Výlet do Zoo

Podzimní den otevřených dveří v brněnské Zoo.

 

Sraz: 10:00


Místo srazu: zastávka tramvaje Zoo


 Všichni se sešli v 10:00 na mostě u zastávky. Sešli se tam: Mirka Koláčná, Jakub Máša, Michal Jansa, Marek Sopko a  Denisa Pléhová, Michaela Dusová a Valbona Zemulary.


Když jsme se sešli, vyrazilo se do Zoo. Vstupné bylo zdarma takže nám dali lístek na vstup a my byli v zoo. Prošli jsme Tygří skály a vydali se do nové části Zoo. Měl tam být medvěd hnědý, ale nebyl vidět(škoda!). Byla tam udělaná vesnička a věž jako vyhlídka na medvěda. Také tam byla super skluzavka (viz. Foto), kterou jsme musely vyzkoušet 3x. Za vesničkou byli lachtani a polární lištičky. Dál polární medvědi. Jeden medvěd pořád skákal do vody po zádech a druhý tancoval... :D Dál jsme šli k ptákům. Holky jsme šly na houpačky a trenéři..ani nevíme. Ztratili se nám. Pak jsme zjistily, že byli vevnitř v pavilonu. Když jsme je našly, šli jsme do pavilonu plazů (krokodýli, ještěrky atd.). Vyhládlo nám tak jsme si vystáli nekonečnou frontu na smažák v bulce, hamburger a pití. Dojedli jsme a šli směrem k žirafám neboli pro nás, k úžasnýmu hřišti.

  
 Trenéři se šli podívat na žirafy (které tam mimochodem nebyly) a my zůstaly na hřišti. Blbly jsme tam dokud se nevrátili. Chtěly jsme tam, ale ještě zůstat, tak jsme se od nich odpojily a dál fotily potrhlé fotky. Na žirafy jsme ani nešly a rozhodly jsme se jet zpět vláčkem. Vystály jsme dlouhou frontu na lístky a dojely zpět k Tygřím skalám. Ještě jsme se šly podívat na nový pavilon opic a odešly domů. Byl to supr výlet, všem nám trošku (nejvíííc megaa) hrabalo a spokojeny se svým hrábáním jsme odešly domů.

Autor článku : Michaela Dusová

 

  FOTKY ze ZOO 

 

Poznámka účastníka výletu :

vysvětlení pojmu "hrabání" - velice pokročilé stádium puberty, které už snad ani nejde popsat.