Autor: pernja | Vydáno: 14.12. 2010 22:03 | Adresa: http://www.korfbalbrno.cz/clanek-clanek-o-vybornem-vykonu-v-nachode-420.html

Článek o výborném výkonu v Náchodě!!!

O nejpodařenejším dnu mladších žáků vám poreferují samy hráčky...

 

Dne 11.12.jsme vyrazili na korfbalové utkání do Náchoda. Sešli jsme se ráno v 6:30 na vlakovém nádraží. Někteří z nás byli ještě rozespalí,ale plní odhodlání dnešní zápasy vyhrát.Z Brna jsme vyjeli v 6:47, směr Náchod (jednou jsme prestupovali v Chocni). Ve vlaku byla sranda. Do Náchoda jsme dorazili asi okolo 9 hodiny. Než začal náš zápas, tak jsme měli rozchod na náměstí. Poté jsme odešli do budovy gimnázia, kde jsme šli do šatny a převlékli se do dresů. Šli jsme do tělocvičny se roztrénovat. První zápas jsme hráli proti Děčínu. První poločas se nám moc nedařilo. Zato v druhém poločase jsme měli větší úspěch a zápas jsme vyhráli.
 
Brno A - Děčín 6:5
Střelci Brna: Marcel 3, Marek 1, Dominika 1, Aduš 1
 
Autorka: Adéla Habláková
 

Druhý zápas jsme hráli proti Náchodu. Ze začátku to nevypadalo moc dobře, v první polovině jsme prohrávali.Po ukončení první půlky jsme rychle naklusali k trenérům pro rady. Po dobré radě trenérů jsme nastoupili zpět na hřiště. A začala druhá polovina zápasu. V druhé půlce to vypadalo o hodně líp. Začali jsme aktivněji bránit a dávat koše - jak z donášek, tak ze střel. Sice jich nepadlo moc, ale na výhru to stačilo. A tak jsme neodjeli s prázdnou, ale s dvěma výhrami (šesti body) a výborným pocitem. Hned jak jsme dohráli, tak jsme klusem nastoupili do šaten, oblékli se a vydali se na 20ti minutovou cestu k vlaku na vlakové nádraží v Náchodě. Během dvaceti minutové jízdy z Náchoda do 1. zastávky jsme si popovídali a zhodnotili náš skvělý výsledek. Další přestup jsme si jen tak povídali o hře. A konečně vlak, který nás odvezl domů. Byl skoro plný, potom postupně lidi vystupovali. Ve vlaku jsme se bavili výborně. Až jsme se konečně blížili domů, tak jsme napsali rodičům. Na vlakovém nádraží si některé vyzvedli rodiče a někteří jeli domů sami. Moc se mi tam líbilo a doufám, že příští zápasy budou také tak vydařené.

Brno A - Náchod 7:5
Střelci Brna: Marcel 2, Marek 2, Aneta 1, Dominika 1, Adéla 1

Autorka: Markéta Cupáková

 

V obou zápasech se do hry zapojili tito hráči:
Marcel Pokorný, Marek Pospíšil, Libor Tolvaj, Tomáš Svoboda, Markéta Cupáková, Dominika Drábková, Aneta Drábková, Adéla Habláková, Katka Coufalová, Nela Kubů, Monika Bukovanská, Maruška Pejřilová.

 

Hodnocení trenérů:
Budu mluvit za všechny, když řeknu, že sobota byla tím nejvydařenjším výletem (zatím) v letošní sezóně. Skvěle jsme se cestou bavili a zápasy? Ty byly ještě vydařenejší! Sice zezačátku obou špílů to vypadalo spíše jako procházka v ZOO o letních prázdninách, ale jak přibývaly minuty, tak také výkon hráčů a hráček rapidně stoupal. V obou zápasech jsme prohrávali 4:1, ovšem nevzdali jsme se a začli jsme makat na 120%. Na hřišti najednou bylo vidět pouze jeden tým a to nás velmi potěšilo. Obrovským nasazením všech na hřišti se pokaždé podařilo nepříznivé skóre vymazat a jít si pro výhru. Oba zápasy musím hodnotit velmi kladně, hra se mi opravdu moc líbila. A co bylo nejkrásnější? Naprosté nasazení do obou utkání všech, naprosto všech hráčů. Co jiného dodat, než: Skvělý, úžasný výkon, který DOUFÁM zopakujeme znovu a znovu a popereme se o medaile, po kterých všichni moc touží a po sobotním boji si je zaslouží!!! Děkuju všem hráčům.

 

Fotky z Náchoda