Autor: Admin | Vydáno: 10.12. 2007 19:30 | Adresa: http://www.korfbalbrno.cz/clanek-restaurace-pod-orechy-se-zmeni-v-legendarni-o.k.-corral-45.html

Restaurace Pod ořechy se změní v legendární „O.K. Corral“

Závislý, dobře informovaný zdroj přinesl zprávu, že 15. 12. 2007 se schyluje k opakování události z řijna roku 1881. Rodiny Clantonů a McLauryů a bratři Earpové s karetním hráčem Doc Hollidayem si zopakují slavnou přestřelku u hospůdky Pod ořechy, která se na jednu noc změní v saloon divokého města Tombstone.                  Pro připomenutí !!!

 

I takto by to mohlo vypadat, ale daleko pravděpodobnější je, že se zde potkají kovbojové,  indiáni, falešní hráči, tanečnice z tingltanglů, lovci bizonů, možná nějaký ten šerif i padouch - prostě všichni ti co patří na divoký západ.

 

Předpokládám, že nemusím psát, jak se máte pro návštěvu této akce zařídit, nicméně rád zopakuji to, co zajisté všichni víte (nebo alespoň tušíte):
termín a místo konání: 15.12.2007, restaurace Pod ořechy
začátek: od 16:00 hod divoký západ pro děti, od 19:00 hod pro všechny ostatní

 

Letos poprvé neklademe podmínku převleku, nicméně každý účastník zaplatí nějaký příspěvek na organizaci a výše příspěvku bude opět závislá na jeho vzhledu - obyvatel divokého západu do 15 let nechť si připraví nuggety v hodnotě 20 Kč, nad 15 let v hodnotě 40 Kč a všichni ostatní nemusí tahat nuggety, stačí když si připraví a darují 100 Kč.
A abych nezapomněl - podmínkou účasti na této akci je donesení malého anonymního vánočního dárku, což určitě všichni víte.

 

Zase asi bude nějaka atrakce a soutěž a to je tak zhruba všechno.

 

Kdyby měl někdo nějaký smysluplný dotaz k této akci, rád ho zodpovím.

 

VaK