Autor: pernja | Vydáno: 15.12. 2011 20:11 | Adresa: http://www.korfbalbrno.cz/clanek-uspesny-turnaj-ve-znojme-ocima-marka-515.html

Úspěšný turnaj ve Znojmě očima Marka

V sobotu 10. 12. se tým brněnských mladších žáků vydal na očekáváný turnaj do Znojma. Jak to vše dopadlo, se dozvíte v článku od Marka Pospíšila.

 

Brno - Prostějov 12:2

První zápas jsme lehce vyhráli nad omlazeným týmem z Prostějova. Netřeba dále popisovat, protože jsem byl o 2 hlavy větší. Povinné 3 body.

 


Brno - České Budějovice 6:4

Můj oblíbený soupeř z Českých Budějovic nám zezačátku dal prostor a my jsme vedli celkem hladce. Po poločase ale nastal zlom. ČB se 3 koši dotáhli a my museli bránit náš hubený náskok. Erikova střela tam po chvíli spadla a mohli jsme si oddechnout, protože soupeř už nic nevymyslel. Povinné 3 body. 

 

 

Brno - Znojmo 6:4

A nakonec Znojmo. Silný tým, který jsme ještě neporazili. Začátek byl vyrovnaný, ale za stavu 1:1 nastal problém, dostali jsme 2 koše a mohlo být hůř. Vendy, která bránila velkého kluka, ho naštěstí do ničeho nepustila. Přišel timeout, který nám celkem pomohl, neboť do poločasu zbývala chvilka, takže jsme už neinkasovali. Rozhodčí odpískal začátek druhého poločasu. Začali jsme hrát hodně dobře. Naše nejlepší střelkyně se s tím nemazlily a daly 4 koše. V obraně jsme moc nechybovali, takže naše košíková smršť dotáhla výsledek a dokonce i překonala. Najednou jsme byli na koni. Soupeř dál hrál svou hru, naše obrana ovšem další koše nepovolila. Několik dobrých střel zaznamenal i náš nejmladší hráč Marťa. Závěr jsme i po dramatické koncovce zvládli a získali důležité 3 body. 

 

 

Ze Znojma je uloupeno 9 bodů, které by se mohly hodit. Rád bych pochválil celý tým, trenéra a asistenta za výkon, povzbuzení a rady. Tak přeji jen další takovéhle soboty.