Autor: jakma | Vydáno: 27.11. 2007 20:30 | Adresa: http://www.korfbalbrno.cz/clanek-patron-ms-a-jeho-nasledky-54.html

Patron MS a jeho následky

Během dnešního odpoledne mě kontaktovala paní učitelka ze ZŠ Kamínky. Copak ji vedlo k tomu zvednout telefon a zavolat? Že by zájem o korfbal? ...

 

Hlavním tématem telefonátu byla možnost nákupu korfbalových košů a míčů pro jejich školu. A pomoc při prvních korfbalových krůčcích na ZŠ Kamínky.

 

 

Cituji z večerního e-mailu: 

 

" Dobry vecer,

zasilam slibeny kontakt na kolegyni , clenku sportovni komise u nas v Novem Liskovci. Kdyz jsem ji sdelila dobre zpravy od Vas, byla stejne nadsena jako ja. A co teprve deti! Kolegyne z prvniho stupne by uvitaly, pokud bychom jeste mohli spolecne zorganizovat nejakou ukazku, kdy by si nase deti mohly zahrat s nekym od vas nebo treba udelat korfbalove dopoledne pro nase prtata (nez budeme mit vlastni kose a mice:-)). Mam pocit, ze ti se jeste ne zcela vzpamatovali z navstevy Madaru. Porad vzpominaji, jak to bylo skvele a podpisy schovavaji v pamatniccich. Byl to pro ne obrovsky zazitek. Ja jsem madarsky tym provazela a musim rict, ze byli absolutne bezvadni, prijemni, vstricni a vdecni detem za jejich podporu. Skvela akce! Jsem moc rada, ze jsme mohli byt pri tom.

S pozdravem, Irena Machalova "

 

 

Za sebe mohu jen napsat - Děkuji za tento e-mail. Snad započatá spolupráce bude fungovat i nadále.