Autor: Ondra | Vydáno: 22.11. 2012 23:42 | Adresa: http://www.korfbalbrno.cz/clanek-v-nedeli-nas-ceka-boj-o-pulmistra-extraligy-572.html

V neděli nás čeká boj o půlmistra extraligy

V neděli 25.11.2012 se brněnské Áčko utká v přímém souboji o vedení v extraligové tabulce s dosud druhým celkem z Českých Budějovic. Přijďte nás podpořit do Bohunic!


Utkání, které přinese bezpochyby celou řadu zajímavých korfbalových duelů, se koná v neděli 25. listopadu v bohunické hale na Neužilově ulici. Začátek utkání ČKE je v 10:50h
 
Oba celky už spolu v lize sehrály bepočet utkání, ale v posledních letech až na výjimky byli úspěšnější Jihočeši, a to zejména v důležitých zápasech, jakými byly například loňské semifinále nebo finálová utkání z let nedávných. Jenže Brňané v současnosti vévodí extraligové tabulce a jejich herní výkony jsou poměrně stabilní. České Budějovice naopak ztratily body hned v úvodu ligy proti outsiderovi z Prostějova, ale už jejich vítězství ve 3. kole proti vždy silnému Kolínu ukazuje nárust formy. 
 
 
Druhé utkání nedělního dne pak obstarají rezervní týmy od 12:45h. I zde půjde o souboj o vedení v tabulce, které, stejně jako v extralize vévodí Brno.
 
 
Přijďte tedy povzbudit brněnský tým v přímém souboji o špičku extraligové tabulky. Udělejte si příjemné nedělní sportovní dopoledne a vydejte se do Bohunic na velký korfbalový duel. Těšíme se na vás.