Autor: jakma | Vydáno: 16.10. 2013 21:03 | Adresa: http://www.korfbalbrno.cz/clanek-druhe-kolo-mladsich-zaku-v-brne-613.html

Druhé kolo mladších žáků v Brně

V sobotu 12.10. se odehrálo již druhé kolo ligy mladších žáků. V "jižní" skupině hostoval tým ze Šenova a vyzval domácí KK Brno, Prostějov a Nový Lískovec.

  

KK Brno - KK Nový Lískovec Brno  4:6 (3:2)

  

Turnaj odstartovalo brněnské derby, které bylo od samého začátku velmi vyrovnané a oba soupeři se drželi na dostřel. První poločas nakonec pro sebe urval tým KK Brno. Soupeř se však nevzdával a v druhém poločase vyrovnal a dvěma koši rozhodl zápas ve svůj prospěch.

  

Koše: Dudová 1, Vávrová 1, Dlapa 1, Deminger 1

   


KK Brno - KC-ZŠ Šenov  1:3 (1:3)

 

Po tří zápasové pauze šli do boje opět domácí hráči KK Brno, ale neměli jednoduchého soupeře, který jednou těsně vyhrál a jednou těsně prohrál. Šenovští šli postupně do vedení až do poločasového stavu 1:3. Zlepšená obrana a útočná nemohoucnost obou týmů již další koš nepřinesla a zápas skončil výsledkem 1:3

  

Koše: Lorenz 1

  


SK RG Prostějov - KK Brno  8:1 (3:0)

  

Poslední utkání hracího dne čekalo hráče Prostějova a domácího KK Brno. V minulém kole vyhráli prostějovští 11:0 a brněnští chtěli udělat vše pro to, aby tento výsledek vylepšili. V prvním poločase se jim podařilo lépe bránit než minule, ale bez vlastního střeleckého zásahu. Ve druhém poločase za stavu 4:1 neproměnili dvě penalty a stihl je tvrdý trest v podobě dalších 4 košů. Prostějovští žáci si odvezli všechny body a ovládli tento turnaj.

  

Koše: Sahatciu 1

   

   

Turnaj pohledem hráčky Terky Vávrové:

Dne 12.10. jsme v Brně odehráli 2. kolo ligy mladších žáků. Bohužel jse nám ani tentokrát moc nedařilo. Měli jsme nepřesné přihrávky a proto jsme dost často přicházeli o míč. I tak jsme si velice dobře zahráli, doufáme že do příště se zlepšíme a dáme více košů. Samozdřejmě musím poděkovat fanouškům, kteří nás velice pozbuzovali svími silnými hlasy.
    

  
 
Turnaj pohledem trenéra Jakuba Máši:

I přes zlepšené výsledky oproti minulému kolu máme na kontě stále 0bodů. Musíme proto zapracovat na všech činnostech - udržet koncentraci v obraně po celé utkání. V útoku se lépe pohybovat a soustředit se na každou možnost při zakončení. Tak hurá do tréninku a příště jim ukážeme!