Autor: jakma | Vydáno: 28.3. 2017 12:43 | Adresa: http://www.korfbalbrno.cz/clanek-ohlednuti-za-predposlednim-kolem-brnenske-souteze-zaku-823.html

Ohlédnutí za předposledním kolem brněnské soutěže žáků

Neděle patřila opět našim nejmladším! Tentokrát v rekordních počtech hráčů i týmů. Během 6,5 hod zápasů se na palubovce vystřídalo 5 týmů přípravek, 4 týmy minižáků a 4 týmy mladších žáků. V celkovém počtu 70 dětí!

   

Přípravku ovládl tým s označením 4, který prošel turnajem bez jediné porážky. Slavit tak mohli Adam Telecký, Filip Drechsler, Kačka Malinová, Anička Duchoňová. Těsně za nimi skončil tým 5 pod vedením Marka Němečka - Honza Toth, Lucka Andrlová, Julie Oplatková, Klára Chalupníková.
      
Kategorie minižáků měla jasného vítěze. Tím byl výběr z Bystrce, který svým soupeřům pěkně naděloval - 7:1, 8:3, 7:1! Další místa obsadil Mix (Komín+St.Lískovec), Žebětín a tentokrát poslední Komín.

    

Nejprestižnější kategorie mladších žáků měla stejného vítěze. Všechny zápasy jako přes kopírák a výsledky 8:1, 8:0, 8:0! Dvě výhry si připsal Komín za výhry 8:0 a 6:2. O třetím místě rozhodovalo až skóre, protože vzájemný souboj skončil remízou. Nakonec byl šťastnější tým ze Žebětína a tentokrát poslední Mix (Maloměřice, Žabovřesky, St.Lískovec)
       
Naši nejmladší opět hodnotí svá vystoupení - https://www.facebook.com/korfbal.brno/videos/1596346687061668/
 
     Výsledky přípravek - http://korfbal.cz/competitions/pripravka-e-kk-brno 
     Výsledky minižáků -  http://korfbal.cz/competitions/minizaci-b-kk-brno
     Výsledky mladších žáků - http://korfbal.cz/competitions/mladsi-zaci-c-kk-brno 
    
Všem hráčům děkujeme za předvedené výkony a budeme se těšit na posledním letošním kole, které je na programu v sobotu 22.4.2017!