Autor: jakma | Vydáno: 19.2. 2008 18:00 | Adresa: http://www.korfbalbrno.cz/clanek-reakce-po-zapase-brno-quotbquot-tabor-99.html

Reakce po zápase : Brno "B" - Tábor

Co řekli o sobotním zápase s Táborem Gabriela Modlitbová a Michal Jansa?


 

          Co jsi čekal(a) od zápasu s Táborem?

 

Gaba : Čekala jsem vyrovnaný výkon a boj o vítězství. Byli jsme lepší:)

 

Michal : Čekal jsem těžký zápas s vedoucím celkem první ligy, který v sezóně zatím neprohrál a který má i zkušenosti z extraligy. První kolo jsem proti nim nehrál a nevěděl jsem přesně, co od soupeře čekat. První zápas vyhrál Tábor větším rozdílem 17:8, podle tohoto výsledku jsem věděl, že nás nebude čekat slabý soupeř. Protože podle statistik má Tábor své hráče na 1., 2. a 4. místě v tabulce střelců 1. ligy.

 

 

          Překvapil tě něčím soupeř?

 

Gaba : Ani ne. Tábor je dobrý tým, se kterým ráda hraji.

 

Michal : Překvapilo mě hlavně  neproměňování střeleckých pokusů, kdy jim do koše nepadlo skoro nic. Naštěstí pro nás. 

 

 

          Co rozhodlo o brněnském vítězství?

 

Gaba : Větší soustředěnost a sebeovládání všech hráčů.

 

Michal : Těch okolností bylo víc, co asi rozhodli, že jsme zápas vyhráli. Vcelku dobře jsme pokryli nejlepší střelce a hlavně Zbyňa dobře pokryl Valeše v útoku nebo Valeš Zbyňu?:-D Hráli jsme trpělivě a vytvořili jsme si dobré šance, které se podařilo občas využít. Dobrá týmová práce bez žádných individuálních chyb. Domácí prostředí a výhoda že ten den hrálo i Áčko a že nás podporovali.

 

 

          Jaký máš osobní pocit z tohoto zápasu?

 

Gaba : Mám radost z vítězství, ale abych řekla pravdu, už jsme hráli emotivnější zápasy. Tento zápas řadím mezi dobré zápasy s jistým koncem.

 

Michal : Po týmové stránce jsem velmi spokojen a celý tým si zaslouží pochvalu. Jen by to chtělo dávat víc košů. A po osobní stránce, vždycky to může být lepší.

 

 

          Tip na konečné umístění v 1.ČKL?

 

Gaba : Pokusíme se to dotáhnout, co nejdál.

 

Michal : Mrzí mě, že nám utekl ten začátek a prohra s Havířovem, ztráta je taková že první už být nemůžeme. Tak doufám, že se popereme, o co nejlepší výsledek a skončíme na druhém místě.