Givt.cz

GIVT promění každodenní nákupy na internetu v dobrý skutek.

Stačí před online nákupem navštívit portál GIVT.cz, zvolit, že chcete pomáhat Korfbal klubu Brno, a pak už nakupujete na některém z obrovského množství zapojených e-shopů tak, jak jste zvyklí. Z každého vašeho nákupu pošle internetový obchod určité procento na náš účet a vy přitom nezaplatíte nic navíc.

Na Givt.cz najdeš více než tisíc partnerských e-shopů a několik tisíc dobročinných organizací, kterým můžete pomáhat, pokud byste zrovna nechtěli přispívat na náš klub.

Díky Givt.cz jsme již pro náš klub vybrali více než 7.000,- Kč, což stačí třeba na půlroční nájemné tělocvičny pro trénink 20 dětí

Odkazy:

PODPOŘTE NÁS

Zaujal vás korfbal a jeho základní principy?
Chcete se podílet na našich úspěších a rozvíjet s námi tento sport v Brně a okolí?
Staňte se partnerem našeho klubu a podpořte naši misi stát se největším a nejúspěšnějším klubem ve střední Evropě.